Batoháreň

Navigácia: BATOHAREN >

Pánske batikované tričko The Mountain - Domorodé umenie - žlté Veľkosť: S

Značka: The Mountain

Kategória: Pánske oblečenie | Pánske tričká

Popis:

Bavlnené batikované tričko so špeciálnou patentovanou potlačou domorodého umenia. Stredná gramáž, rovný volný strih, 100% bavlna. Kvalitná americká značka ekologických tričiek The Mountain. 

Tričká s originálnou potlačou, ktoré sú jedinečné svojim dizajnom a batikou.

dospele-tricka-velikosti

Ak si neviete rady s výberom veľkosti trička, odporúčame zmerať rozmery trička, ktoré nosíte a porovnať s našou tabuľkou. Obecne platí, že americké číslovanie je o niečo väčšie ako to naše. 

 

 

Prečo nosíme oblečenie? Okrem zjavného dôvodu, zastavili ste sa už všetci nad tým, prečo ste sa rozhodli nosiť to, čo nosíte? The Mountain verí, že vaše oblečenie by malo rozprávať príbeh. Nie hocijaký príbeh. Váš príbeh.

To je dôvod, prečo ponúkame tie najodvážnejšie vzory na jedinečne ručne farbených odevoch. A to je dôvod, prečo je naše oblečenie viac než len obrázky na látke – je to Artwear. Je to bod, kde sa umenie a odev prelínajú, aby sa stali silným prostriedkom osobného vyjadrenia. Dúfame – nie, trváme na tom –, že keď si oblečiete toto tričko, prijmete svoju originalitu a bez ospravedlnenia ukážete svoj charakter.

2019-07-23_1563911083__38498.original

Spoločnosť The Mountain sa definovala ako výrobca ekologických odevov v momente, keď na začiatku 90. rokov vyrobili úplne prvé tričko. Vtedy urobili veľmi dôležité rozhodnutie dať životné prostredie na prvé miesto výberom atramentov na vodnej báze a organicky reaktívnych farbív ako základu ich výrobného procesu. Odvtedy sa ich ekologické myslenie rozšírilo a vyvinulo sa v niečo, čo ich robí v tomto odvetví celkom jedinečnými. A sú na to patrične hrdí.

Odvtedy majú:

  • Recyklovaných viac ako 4 000 000 galónov vody (a stále pribúda) prostredníctvom inovatívneho systému čistenia odpadových vôd.
  • Implementovaný systém automatického umývania sýt, ktorý recykluje 50 % svojej procesnej vody.
  • Premenili všetko osvetlenie vo výrobných budovách na energeticky úsporné LED žiarovky
  • Získali 100% certifikáciu Oekotex, čo znamená, že tieto tričká a iné oblečenie neobsahujú žiadne škodlivé chemikálie
  • Eliminovali tisíce kíl plastu prechodom na priamu sieťotlač
  • Prešlo sa na 100% recyklovanú lepenku na prepravu
  • Vo svojich kanceláriách nainštalovali čerpacie stanice filtrovanej vody, aby sme znížili množstvo odpadu z plastových fliaš

Parametre:

Veľkosť: S
Pre koho: Pánske
Materiál: 100% bavlna
Farba: Žltá

Cena:
32.90 EUR s DPH
KúpiťNaspäť